גלית החברה איכות הסביבה
1-700-50-50-54  24 שעות
כל הבדיקות והפתרונות להגנת הסביבה שלך


ריח


קרינה


הדברה


ראדון


רעש


קרקע


מים


אויר


אסבסט


צור קשר

עמוד הבית | עיקר פעילותנו | הוסף למועדפים | דרושים | צור קשר
28.3.2020


יעוץ משפטי לאיכות הסביבה
פרומאלדהיד
גלית קרובה אליך
גלית קרובה אליך
צור קשר
עמוד הבית שירותים נוספים


יעוץ משפטי לאיכות הסביבה


 

יש לנו פתרון משפטי עבורך


אנו ב"גלית-החברה לאיכות הסביבה בע"מ" עובדים לספק פתרונות בכל הנושאים הקשורים לאיכות הסביבה, למטרה זו אנו מעסיקים מומחים, מהנדסים ומדענים מתחומים רבים  ולצדם פועלת מחלקה משפטית המתמחה בדיני איכות הסביבה וגהות תעסוקתית. המחלקה המשפטית מלווה את לקוחות החברה בהליכים משפטיים וטרום משפטיים בכל התחומים הנוגעים לאיכות הסביבה, גהות תעסוקתית ותכנון ובניה בישראל ובכלל זה: 
קרינה, חומרים מסוכנים, זיהום מים ואויר, פסולת, שפכים, ריח, רעש, גז ראדון, בטיחות וגהות, ענייני תכנון ובניה לרבות תביעות לפיצויים בגין ירידת ערך מקרקעין (סעיף 197 לחוק התכנון והבניה(.

 
תכנון ובניה:

זקוקים לסיוע משפטי מול רשויות התכנון? חוק התכנון והבניה הינו כלי חשוב להגנה על הסביבה ולמניעת מפגעים. המחלקה המשפטית של גלית ערוכה בכדי לסייע לכם בהסרת גורמים מטרידים המסכנים אתכם ואת הסביבה וביכולתה ללוות אתכם בתביעות לפיצויים בגין מפגעים סביבתיים וירידת ערך מקרקעין. 
 
גהות תעסוקתית:

במקרה של פגיעה במהלך העבודה צוות המומחים של "גלית-החברה לאיכות הסביבה בע"מ" בסיוע המחלקה המשפטית ייתן לכם תמיכה מלאה ויעזור להשגת הוכחות נזק בתביעת פיצויים אפשרית.

אנו גם נשמח לעבוד עם בעלי עסקים שדואגים לבריאות עובדיהם. המומחים שלנו יוכלו לעזור באיתור מוקדם של מפגעים ועזרה בניסוח נהלים שיעזרו למנוע תאונות עבודה מיותרות.
 
    

איכות הסביבה בראי המשפט

איכות הסביבה היא הגדרה נרחבת ליחסי הגומלין בין האדם לטבע. אם בעבר היה זה תחום צר אשר עסק בעיקר בשימור בעלי חיים או צמחייה, הרי שכיום מובנת ההשפעה של האדם על הסביבה ומתרחבת ההכרה, כי הטלת מגבלות ופיקוח על פעילויות בעלות השלכות סביבתיות הינה הכרחית לא רק עבור בעלי החיים אלא גם ובעיקר עבור בני האדם.
כשם שישנם תחומי עשייה כה רבים ומגוונים המשפיעים על הסביבה, כך גם ישנו מגוון רחב של חוקים ותקנות  בהם ניתן לעשות שימוש לצורך  הגנה על הסביבה, בין היתר בתחומים הבאים:


קרינה הנפלטת מקווי מתח גבוה ומאנטנות סלולאריות נחשבת למסוכנת בתנאים מסוימים ולפיכך נקבעו הנחיות בדבר מיקום אנטנות וקווי מתח, קרבתם למבני מגורים ועוד. בנוסף, ישנם חוקים ותקנות המאפשרים לתבוע פיצויים בגין ירידת ערך הנגרמת לנכסים עקב הצבתם של קווי מתח ואנטנות בקרבתם.

 

גזים הנפלטים ממפעלים עלולים לפגוע באדם באופן ישיר בשל הסכנה הקיימת בנשימתם ובעקיפין בשל ההשפעה שלהם על האטמוספרה. במידה ואתם סובלים ממפגעי איכות אוויר ביכולתנו לעזור.

 

רעש:

גם תחום זה נכלל במטרייה הרחבה של איכות הסביבה. רעש חריג ורציף במקרה הטוב מהווה מטרד ובמקרה הרע עלול לגרום לנזק בריאותי. טובי המומחים בתחום כאן לעזרתכם.


מים מתוקים הם משאב נדיר בעולם בכלל ובישראל בפרט. זיהום מים מסכן את הסביבה ואת האדם הבא איתם במגע.

 

חומרים מסוכנים:

המשרד להגנת הסביבה ומשרד הכלכלה (התמ"ת) מפרסמים רשימה ארוכה של חומרים מסוכנים (חומ"ס) ומגדירים עבור כל חומר את אופן השימוש המותר בו, אופן שינוע-סילוק החומר ומגוון רחב של סייגים נוספים בהתאם לסוג החומר.

התקנות הנ"ל מכילות מידע מדעי ומונחים הנדסיים אשר דורשים ידע רב להבנה ויישום. בנוסף, מכוון שמדובר בתקנות ממשלתיות, הן מנוסחות בשפה משפטית אשר עשויה לבלב רבים.

על כן אנו ב"גלית-החברה לאיכות הסביבה בע"מ" עובדים עם עו"ד מוסמכים אשר להם ניסיון רב בתחום הטיפול בחומ"ס ורקע מדעי עשיר.לקריאה נוספת
פתרונות לרעש בעבודה
פתרונות לרעש בעבודה
כיצד מתנהלת בדיקה לקביעת מפגע ריח?
כיצד מתנהלת בדיקה לקביעת מפגע ריח?


  חזור למעלה  חזור למעלה  
בין לקוחותינו


גלית עובדת בהיתר המשרד להגנת הסביבה


גלית עובדת בהיתר משרד הבריאות


חוות דעת מומחים לבתי המשפט


גלית מוכרת ע"י מכון התקנים הישראלי ובעלת תעודה ISO 9001 לאיכות השרות


גלית מוכרת ע"י מכון התקנים הישראלי ובעלת תעודה ISO 14001 לניהול איכות הסביבה


התאגדות מהנדסי החשמל והאלקטרוניקה


אודות
תנאי שימוש
פרופיל החברה
שיתופי פעולה
קרינה
בדיקת קרינה
מיגון מפני קרינה
חיזוי קרינה
גז ראדון
גז ראדון שאלות ותשובות
פתרון לגז ראדון
בדיקת ראדון מהירה
מדידות רעש
מהו רעש ?
בדיקת רעש סביבתית
פתרונות אקוסטיקה
איכות מים
שאלות ותשובות על מים מזוהמים
בדיקת איכות מים
פתרונות למים מזוהמים
איכות אויר
מהו זיהום אוויר
בדיקת זיהום אוויר סביבתי
פתרונות לזיהום אוויר
שירותים נוספים
פורמאלדהיד
אסבסט
יעוץ משפטי

חזון חברת "גלית - החברה לאיכות הסביבה" הוא חיים בריאים בסביבה בריאה. מומחי החברה הוסמכו ע"י המשרד להגנת הסביבה לביצוע כל הבדיקות לאיתור חריגות סביבתיות ומספקים את כל הפתרונות להגנת הסביבה בבית ובעבודה. משרדי גלית ממוקמים ברח' אוסטרובסקי 11,רעננה. מען למכתבים: ת.ד 425 רעננה, מיקוד 4310302 טלפון: 09-7400040 פקס: 09-7724446

2015 © כל הזכויות שמורות לגלית החברה לאיכות הסביבה פותח ע"י Guru4rent בניית אתרים
77